Uncategorized

Переваги гранітної бруківки

З розвитком промисловості з’являються нові будівельні та оздоблювальні матеріали, на зміну традиційним приходять інноваційні технології. Однак існує ряд матеріалів, які стоять окремо. У дорожньому будівництві таким матеріалом є гранітна бруківка. Вона виділяється своїм благородним виглядом, високою міцністю і відмінними декоративними властивостями.

Гранітна бруківка використовувалася в якості дорожнього і тротуарного покриття сотні років назад. Потім, з появою на ринку бетону та асфальту, кам’яна бруківка втратила свою популярність, проте зараз її знову можна побачити на площах і вулицях великих міст і у дворах приватних котеджів, що надає їм європейський вигляд і стиль.

Також бруківку з граніту використовують для облаштування тротуарів та паркових доріжок, паркувальних стоянок, зон фонтанів і барбекю. Таке оформлення перетворить і прикрасить будь-яку територію.

Завдяки унікальним властивостям граніту, бруківка, виготовлена ​​з цієї породи, має високу міцність і стійка до динамічних і статичних навантажень. Тому її можна використовувати для мощення доріг і тротуарів в місцях з великим навантаженням і високою прохідністю. Якщо який-небудь з брусків все ж буде пошкоджено, його можна з легкістю замінити.

Також великим плюсом граніту є його морозостійкість, низький коефіцієнт вологопоглинання і стійкість до різких перепадів температури, що особливо актуально в українських кліматичних умовах.

Крім того, граніт — натуральний і екологічний матеріал, в процесі експлуатації така бруківка не виділяє ніяких токсичних випарів, на відміну від асфальту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *