Про компанію

Компанія “Граніт-Стиль” у Львові пропонує широкий асортимент високоякісних виробів з природного каменю українських родовищ

about-company-1
about-company-2
Ми пропонуємо
  • Гранітну і Базальтову бруківку;
  • Гранітні і базальтові бордюри;
  • Гранітні, Базальтові сходи;
  • Сходи з пісковика;
  • Підвіконня з натурального каменю (пісковик, граніт, базальт);
  • Облицювання фасадів (гранітом,базальтом, пісковиком);
  • Облицювальний природній камінь;
  • Бетонні огорожі з додаванням гранітного відсіву;

Чому замовляють в нас?

Переваги, які неможливо оскаржити

Продукція, яка пропонується у нас, відповідає усім необхідним вимогам і передбачає декілька варіантів кольору і розміру. Можливе виготовлення бруківки і за індивідуальними розмірами замовника. Наша фірма, будуючи взаємовідносини з клієнтами, знаходить оптимальні форми співпраці. Передбачена гнучка система знижок для постійних клієнтів і великих замовлень

Продукція, що пропонується, знаходить широке застосування в будуванні мостів, набережних, доріг, пішохідних тротуарів, садових доріжок, завдяки своїм мінеральним якостям і екологічної безпеки. На бруківці калюжі не тримаються, а це дуже важливо для пішоходів. Також плюсом є виключення підйому рівня грунтових вод.

about-company-4

В чому ж переваги колотої гранітної бруківки перед іншими покриттями для доріг?

Екологічність

На відміну від асфальту, бруківка не виділяє шкідливих летучих ручовин, а також не порушує природню потребу зелених насаджень і газо- і водообміні, що сприятливо позначається на зовнішньому вигляді міста і здоров’ї жителів. Без радіації!

Зручність при ремонті

При необхідності проведення ремонтних робіт ( наприклад прокладка підземних комунікацій і т. д.) тротуарну бруківку можна легко розібрати, провести необхідні роботи і її ж укласти знову. А як осяде – недовго вийняти, підсипати грунт і відновити покриття. Бруківку рекомендується використовувати в міських умовах в місцях пролягання підземних комунікацій.

Економічність

Вартість кладення бруківки не набагато дорожче асфальту. Однак, завдяки міцності і довговічності, вона не потребує частого ремонту і поновлення.Вже через рік експлуатації різниця в ціні перекривається. А в майбутньому експлуатаційні витрати на бруківку будуть у 2-3 рази нижчі ніж при асфальтному покритті.

Міцність та довговічність

Бруківка з натурального граніту має більш міцну структуру порівняно з іншими матеріалами ( не менше 100 МПа, морозостійкістю 100 ), що немаловажне в наших кліматичних умовах, переносить перепади температури і при правильному укладанні служить набагато довше ніж інші покриття. До того ж, при природному кліматичному нагріванні, бруківка не пом’якшується й зберігає свої міцні властивості.

250 років

Граніт, на відміну від мармуру, не потребує додаткового захисту від механічних пошкоджень і впливу кислотовмістких рідин.

Термін служби бруківки

Естетичність

Кольорова гама бруківки може бути різноманітна, а кольорова насиченість з часом не втрачається. Узор на камені не повторюється, що додає дорожньому покриттю неповторності і престижності.

Гранітна колота бруківка, яку пропонує “Граніт-Стиль” у Львові, відповідає усім необхідним вимогам і передбачає декілька варіантів кольорів і розміру.

З радістю відповімо на усі ваші запитання

Наші менеджери завжди на зв’язку та чекають вашого дзвінка

support-granit