Про нас

   Компанія "Граніт-Стиль" у Львові пропонує широкий асортимент високоякісних виробів з природного каменю українських родовищ - бруківку гранітну колоту, пилену термооброблену, пилено-колоту, плитку гранітну поліровану і термооброблену, бордюр гранітний, сходи, підвіконня, стільниці, балясини, перила та парапети, фонтани, фасонну обробку торців всіх виробів.

   Продукція, яка пропонується у нас, відповідає усім необхідним вимогам і передбачає декілька варіантів по відношенні кольору і розміру. Можливе виготовлення бруківки і по індивідуальних розмірах замовника. Наша фірма, будуючи взаємовідносини з клієнтами, знаходить оптимальні форми співпраці. Передбачена гнучка система знижок для постійних клієнтів і великих замовлень.

   В чому ж переваги колотої гранітної бруківки перед іншими покриттями для доріг ( наприклад перед тим же асфальтом )?

               а) міцність і довговічність

   Бруківка з натурального граніту має більш міцну структуру порівняно з іншими матеріалами ( не менше 100 МПа, морозостійкістю 100 ), що немаловажне в наших кліматичних умовах, переносить перепади температури і при правильному укладанні служить набагато довше ніж інші покриття. До того ж, при природному кліматичному нагріванні, бруківка не пом'якшується й зберігає свої міцні властивості.

   Термін служби бруківки не менше 250 років. Граніт, на відміну від мармуру, не потребує додаткового захисту від механічних пошкоджень і впливу кислотовмістких рідин.

               б) екологічність

   На відміну від асфальту, бруківка не виділяє шкідливих летучих ручовин, а також не порушує природню потребу зелених насаджень і газо- і водообміні, що сприятливо позначається на зовнішньому вигляді міста і здоров'ї жителів. Без радіації!

              в) зручність при ремонті

   При необхідності проведення ремонтних робіт ( наприклад прокладка підземних комунікацій і т. д.) тротуарну бруківку можна легко розібрати, провести необхідні роботи і її ж укласти знову. А як  осяде - недовго вийняти, підсипати грунт і відновити покриття. Бруківку рекомендується використовувати в міських умовах в місцях пролягання підземних комунікацій.

               г) естетичність

   Кольорова гама бруківки може бути різноманітна, а кольорова насиченість з часом не втрачається. Узор на камені не повторюється, що додає дорожньому покриттю неповторності і престижності.

              д) економічність

   Вартість кладення бруківки не набагато дорожче асфальту. Однак, завдяки міцності і довговічності, вона не потребує частого ремонту і поновлення.Вже через рік експлуатації різниця в ціні перекривається. А в майбутньому експлуатаційні витрати на бруківку будуть у 2-3 рази нижчі ніж при асфальтному покритті.

   Гранітна колота бруківка, яку пропонує "Граніт-Стиль" у Львові, відповідає усім  необхідним вимогам і передбачає декілька варіантів кольорів і розміру.

   Можливе виготовлення бруківки по індивідуальних розмірах замовника.